logo anncars

O wypozyczalni

Firma ANNCARS prowadzi wypożyczalnię autolawety oraz przyczep samochodowych do przewozu towarów i koni. Siedziba firmy znajduje się w Łagiewnikach Wielkich przy ulicy Głównej 8. Wypożyczalnia zlokalizowana jest w pobliżu miast Lubliniec, Dobrodzień oraz Olesno.

W swych działaniach dążymy do perfekcji, dlatego oferujemy najwyższą jakość sprzętu, jak i usług przez nas świadczonych. Wszystkie przyczepy posiadają ważne ubezpieczenie OC.


Nasza oferta


przeczepki lubliniec

Przyczepy towarowe

Dysponujemy kilkoma przyczepami i lawetami dwuosiowymi, zróżnicowanymi pod względem wymiarów i dopuszczalnej ładowności oraz przyczepą do przewozu koni, co umożliwia dokładne dopasowanie do potrzeb Klienta. W profesjonalny sposób pomożemy Państwu dobrać odpowiednią przyczepę do przewozu konkretnych materiałów.

przyczepy do przewozu koni lubliniec

Przyczepy do przewozu koni

Nowoczesny i przestronny – taki koniowóz możemy zaproponować do transportu Twojego konia. Oprócz tego wyposażony w przesuwne przegrody, które pozwalają oddzielić zwierzęta lub przewozić klacz i źrebię. Koniowóz posiada także odpowiednią cyrkulację powietrza. Są one idealnym środkiem transportu dla koni.

autolaweta lubliniec

Autolaweta

Wypożyczenie lawety jest bardziej uniwersalny niż zlecenie usługi transportu czy holowania pojazdu, zwłaszcza gdy potrzebujemy więcej czasu na realizację zamierzonego transportu, zakupu samochodu za granicą, przewiezienia uszkodzonego auta lawetą  do warsztatu w dowolnie wygodnym dla nas czasie. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz cennikiem.

ŻYCZYMY BEZPIECZNEJ I SZEROKIEJ DROGI Z NASZYMI PRZYCZEPAMI.